środa, 5 czerwca 2013

Linki

Moje

~*~


*

10 komentarzy:

 1. Twój blog został pomyślnie dodany do spisu. ;)

  Pozdrawiam Sasame Ka

  [swiat-blogow-narutomania.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 2. Organizujemy konkurs literacki pod tytułem "Paradise" związany z Naruto. Z przyjemnością zapraszam do wzięcia udziału!
  Szczegóły na :

  swiat-blogow-narutomania.blogspot.com/2013/07/ogoszenie-o-konkursie.html

  Pozdrawiam:
  Hana-chan

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam!
  Blogosfera jest jak ocean. To piękne, że jest tak rozległa, bo stwarza to wiele możliwości. Daje poczucie wolności, swobody…czyż nie to właśnie w niej kochamy? Ale łatwo w niej utopić się, zagubić, pośród milionów blogów i pozostać zapomnianym. Ale nie martw się! Jest miejsce, gdzie możesz zakotwiczyć swojego bloga i sprawić, że zostanie on poznany przez inne osoby! A może i Ty odnajdziesz tego, którego szukasz?
  Serdecznie zapraszam do nowo powstałego spisu opowiadań o Naruto – Lapidarium Narutowskie!
  http://lapidarium-narutowskie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Tao jest jednym z dwunastu członków ExoPlanet. Jest bardzo wrażliwy i często nazywany przez swoich antyfanów "Wrażliwą Dupą", jednak próbuje nie zwracać na to uwagi. Zaczyna jedna to wszystko dostrzegać, kiedy w jego życiu pojawia się Samantha, ta dziwna dziewczyna, która kocha wszystkich z Exo oprócz niego. Czy może dziewiętnastoletnia dziewczyna zauważy w nim pięknego i naprawdę odważnego chłopaka, czy ciągle będzie mówiła o nim jako "Wrażliwej Dupie"?

  "Skoro oczy są odzwierciedleniem duszy, to dlaczego ten drań ma takie piękne?"

  Exo-Story.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Spam
  Hej.
  Pewnie nie przeczytasz tego ale... warto spróbować.
  Zapraszam na
  http://testament-zabojcow-kioto.blogspot.com/
  Akcja dzieje się w świecie rzeczywistym w mieście Kioto. Opowiada o czwórce ludzi, którzy żyją na pograniczu prawa. Szczerze powiedziawszy to mają oni gdzieś prawo społeczne i tworzą swój własny kodeks. Jednak nie tylko oni są przestępcami. Do gry włączają się dwie potężne konkurujące ze sobą mafie: Uchiha i mafia Deidary Douhito.
  Główni bohaterowie: Gaara, Sora, Yahiko i Konan.
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurde, kurde, kurde, ale ja się długo zabierałam za przeczytanie tego bloga. Ale w końcu udało mi się zacząć i jak na razie nie żałuję. Świetnie piszesz! XD
  Przy okazji chciałabym cię zaprosić do siebie. Nie wiem czy oglądasz bądź czytasz Fairy Tail, ale jeśli tak to... no... http://smierc-to-nie-koniec.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. [SPAM]

  Cóż to za blask strzelił tam z okna? Tak, to nowy spis: w przestworzach M&A wznoszący się coraz wyżej. Pomóż mu w tym i zgłoś swojego bloga do nas:
  http://przestworzach-m-a.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziewczyna z brutalną przeszłością i chłopak, który stracił wszystko. Wydawałoby się, że są dla siebie stworzeni. Jednak los nie jest łaskawy. Rozdziela dwójkę przyjaciół; z czasem bezpowrotnie. Czy ktoś zdoła zasklepić świeżą ranę? Czy nowe otoczenie pozwoli zapomnieć o kimś, kto znaczył tak wiele? Jaki będzie koniec tej historii? http://peculiar-friend.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Serce człowieka bije
  bije mocno
  twarde jest niczym głaz
  bije z zacięciem
  z miłości
  z zawiści
  bije potężnie
  brutalnie
  do krwi
  bije drugiego człowieka
  na łeb
  na szyję
  na śmierć
  http://uchiha-eyes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Statystyka

Obserwatorzy